Agent 47 w Hitman III otrzymuje nowy aparat

Zdjęcia ułatwić mają nam eksplorację otoczenia i likwidowanie celów.

@ 08.01.2021, 14:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Agent 47 w Hitman III otrzymuje nowy aparat

Agent 47, główny bohater Hitman III, posiada spory arsenał gadżetów na podorędziu. Podczas eliminowania celów przygotowanych przez deweloperów, będziemy oczywiście z wielu z nich korzystać, a jednym z ciekawszych jest nowy aparat.

Redakcja portalu Game Informer otrzymała od IO Interactive - twórców gry - nowy materiał filmowy, na którym zaprezentowano wspomniany wcześniej gadżet. Dzięki nowemu aparatowi, protagonista jest w stanie robić zdjęcia technologiom, które później może hakować, a także robić fotki ułatwiające infiltracje, zabójstwa itd.

Jednym z ciekawszych sposobów wykorzystania aparatu jest zlikwidowanie kogoś, zrobienie zdjęcia i przesłanie go do największego rywala celu. Pozwala nam to zdobyć reputację i przymilić się do takiego jegomościa, co natomiast może ułatwić wykonanie kolejnych zleceń.

Premiera Hitman III zaplanowana została na dzień 20 stycznia. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4, PS5, Switchu, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Film, o którym mowa, widnieje poniżej.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?