Hitman III - zobacz jak gra IO Interactive radzi sobie w wirtualnej rzeczywistości

W Hitman III można grać za pośrednictwem gogli do wirtualnej rzeczywistości, nie tylko klasycznie.

@ 07.01.2021, 21:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - zobacz jak gra IO Interactive radzi sobie w wirtualnej rzeczywistości

Wiele mechanik rozgrywki w wersji VR gry Hitman 3 zostało ujawnionych podczas prezentacji nowego materiału z rozgrywki. Dodatkowa wiadomość jest taka, że wszystkie misje z serii The World of Assassination (od Hitmana z 2016 roku do Hitman III) będą dostępne w wydaniu dla wirtualnej rzeczywistości.

Oprócz ujawnienia rozgrywki w VR, nowy zwiastun pokazuje również wersję deluxe, która zawiera niektóre kostiumy dla Agenta 47, cyfrową książkę o świecie Hitmana, cyfrową ścieżkę dźwiękową i komentarz reżysera do misji.

Jak podkreśla poniższy materiał, seria Hitman nigdy wcześniej nie była doświadczana w ten sposób. Trailer prezentuje niektóre mechanizmy strzelania i działania w ukryciu, które można wykonać w świecie wirtualnym. Choć na filmie sztuczna inteligencja wrogów nie wydaje się szczególnie wyrafinowana, bardzo interesująca wydaje się możliwość realizowania kreatywnych planów likwidacji celów w widoku z pierwszej osoby.

IO Interactive potwierdziło niedawno, że po Hitman 3 przez jakiś czas nie będą pracować nad nową odsłoną serii. Obecnie największym projektem studia jest "007". Ma się on skupić na początkach i pochodzeniu słynnego agenta  MI6, Jamesa Bonda. Nawet po jego debiucie studio może jednak rozważać prace nad nowymi markami, zamiast wracać do cyklu Hitman.

Hitman 3 będzie dostępny od 20 stycznia. Grać będziemy na PS4, PS5, Xboksie One, Xboksach Series X|S, Nintendo Switch, Stadia oraz PC (wymagania) w Epic Games Store. Wersja VR będzie dostępna tylko na PSVR.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:59, 08.01.2021
Gameplay prezentuje się naprawdę niezle !!
Jedyne co odstrasza to oprawa rodem z PS3... Ale jest to zapewne związane ze zbyt niską mocą obliczeniową PS4 do obsługi technologii VR. Pewnie dopiero gry wydane na nową generację konsoli jak i samego sprzęu VR (PSVR 2) będą trzymały odpowiedni poziom...