Następna gra twórców Wasteland 3 to FPS/RPG

Prawdopodobnie chodzi o całkiem nową markę.

@ 07.01.2021, 16:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Następna gra twórców Wasteland 3 to FPS/RPG

Studio inXile Entertainment słynie z tworzenia rozbudowanych gier RPG. Ostatnie dzieło ekipy to Wasteland 3, a następne będzie prawdopodobnie całkiem nową marką. Będzie ono reprezentantem gatunku RPG, choć jednocześnie pierwszoosobowym shooterem.

Nowe przedsięwzięcie jest w tym momencie w bardzo wczesnej fazie projektowania. Tytuł korzystać będzie z silnika Unreal Engine 5 - co potwierdzono - a jeśli spojrzeć na ostatnie ogłoszenia o pracę, jakie pojawiły się na witrynie firmy, dostaniemy RPG akcji. Potencjalny kandydat musi "tworzyć, implementować i rozwijać mechanikę pierwszoosobowych shooterów", a pracować będzie przy "RPG akcji następnej generacji".

W innym ogłoszeniu - dotyczącym starszego projektanta rozgrywki - czytamy, że "połączy on siły z twórcami z całej ekipy, projektując oraz implementując systemy rozgrywki pokroju, potężnych pierwszoosobowych broni oraz unikatowych umiejętności, które wciągają gracza w sam środek akcji". Kandydat musi rozumieć pętle ruchów pierwszoosobowych shooterów oraz RPG.

Nie wiemy oczywiście nad czym pracuje InXile Entertainment, ale możliwości jest wiele. Studio może opracowywać zarówno kolejną wariację cyklu Wasteland 3, jak i np. konkurencję dla cyklu Fallout, tudzież polskiego Cyberpunk 2077. Doświadczenia w gatunku RPG im nikt nie odmówi, a ewentualne braki nadrobią rekrutując nowych pracowników.

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy Was o tym powiadomić. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, jaką grę chcielibyście od studia otrzymać.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   17:18, 08.01.2021
FPS w klimacie postapo byłby mile widziany. Przynajmniej dla mnie.
0 kudosGuilder   @   20:44, 08.01.2021
Cytat: dabi132
FPS w klimacie postapo byłby mile widziany. Przynajmniej dla mnie.
Ja: Mamo, kupmy FPS-a w klimacie post-apo.
Mama: Mamy FPS-a w klimacie post-apo w domu.
FPS w klimacie post-apo w domu:

Obrazek

Dumny