Premiera Outriders znowu opóźniona; będzie jednak demo

Square Enix przygotowuje dla nas wersję demonstracyjną nowego projektu People Can Fly.

@ 07.01.2021, 11:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Outriders znowu opóźniona; będzie jednak demo

Square Enix po raz kolejny postanowiło opóźnić premierę polskiego Outriders. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie nie trafi do sklepów z początkiem lutego, ale dopiero 1 kwietnia. Wcześniej będziemy mogli sprawdzić jednak wersję demonstracyjną.

Wieść na temat opóźnienia dociera do nas za sprawą Twittera. Ekipa Outriders wyjaśnia w krótkim wpisie, że potrzebuje więcej czasu na to, abyśmy dostali możliwie jak najlepszej jakości doświadczenie. Kilka dodatkowych miesięcy pozwoli twórcom doszlifować projekt i dokładnie spasować wszystko.

Na plus wypada zaliczyć fakt, że 25 lutego udostępniona zostanie wersja demonstracyjna Outriders, dzięki której będzie się dało sprawdzić kilka pierwszych godzin gry. W nasze ręce trafią wszyscy czterej bohaterowie, a także tryb singlowy oraz nastawiony na kooperację. Postępy będą przechodzić do finalnej gry.

"Wierzymy, iż ważne jest to, aby gracze mogli doświadczać nowych marek, jak Outriders przed premierą, aby mogli zdecydować samodzielnie czy to coś, co warto zamówić przedpremierowo, kupić i grać", czytamy w oświadczeniu.

Outriders zapowiedziano w trakcie E3 2019, a oryginalnie miało ono zadebiutować latem 2020 roku. Później premierę przesunięto na końcówkę 2020, następnie na luty, a teraz na kwiecień. Trzymamy kciuki za to, by kolejnych obsuw nie było.

Outriders dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?