Microsoft zastanawia się czy Xbox Series X|S jest wystarczająco next-genowy

Korporacja rozmyśla też nad wprowadzeniem rozwiązań z DualSense do kontrolera dla Xboksów.

@ 06.01.2021, 16:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Microsoft zastanawia się czy Xbox Series X|S jest wystarczająco next-genowy

Premiera konsol następnej generacji za nami. Sony, w przeciwieństwie do Microsoftu, wypuściło na rynek nie tylko nową platformę, ale również całkiem nowy kontroler, DualSense. Pad przypadł do gustu graczom, a gigant z Redmond zastanawia się czy nie wprowadzić zastosowanych w nim innowacji także do kontrolerów dla Xboksa Series X|S.

TechRadar donosi, że korporacja rozsyła ankiety, w których podpytuje czy ludzie, którzy ostatnio nabyli Xboksa Series X albo Xboksa Series S uważają, że sprzęt "robi wrażenie next-genowego". Prócz tego, Micorosoft chciałby wiedzieć, czy funkcje opracowane na potrzeby DualSense gracze chcieliby zobaczyć w nowym kontrolerze dla Xboksa.

Czy coś z tego wyjdzie? Nie sposób powiedzieć. Pewne jest natomiast, że choć DualSense jest dalece bardziej zaawansowany technologicznie, kontroler przeznaczony dla Xboksa również zasługuje na uwagę i pochwały. Adam, przygotowując swoją recenzję, zadowolony był z nowej konstrukcji giganta z Redmond.

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej na temat obu kontrolerów, poniżej znajdziecie linki do odpowiednich materiałów na naszych łamach:

Na koniec wspomnę jeszcze, że oba pady działają bez problemów z komputerami. Za sprawą niedawnej aktualizacji, Steam wspiera też wreszcie DualSense.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?