Ekipa odpowiedzialna za Dishonored oraz Prey pracuje nad nową grą

Chodzi oczywiście o utalentowane studio Arkane.

@ 06.01.2021, 15:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Ekipa odpowiedzialna za Dishonored oraz Prey pracuje nad nową grą

Studio Arkane zasłynęło głównie za sprawą bardzo udanego cyklu Dishonored, choć w jego portfolio jest sporo innych świetnych gier, jak np. ostatnia odsłona Prey, a także niezła seria Dark Messiah of Might & Magic. Niebawem na rynku zadebiutuje całkiem nowa marka firmy, Deathloop, a ekipa pracuje już nad kolejnymi projektami.

Jeden z twórców Dishonored, Harvey Smith, rozmawiał niedawno z ekipą portalu Vandal, a w trakcie konwersacji okazało się, że Smith, wraz z ludźmi odpowiedzialnymi za Dishonored oraz Prey, dłubie przy całkiem nowym, wciąż nieujawnionym, tytule. 

"Dinga Bakaba [dyrektor gry] oraz Sébastien Mitton [dyrektor artystyczny] są z nimi [w Lyonie], ale ja pracowałem z nimi nad Dishonored z Austin. Współpracowaliśmy pomiędzy Lyonem i Austin przy pierwszym Dishonored, a przy Dishonored 2 przeniosłem się do Lyonu i byłem tam przez 4 lata", powiedział Smith.

"Raph został w Austin i pracował nad Prey z Ricardo Bare oraz Susan Kath, a także z ludźmi, z którymi teraz pracuję. Pod koniec Dishonored 2 wróciłem do Austin. Obecnie nie jestem w ekipie Deathloop. Pracuję przy czymś innym, pracuję z ludźmi, którzy zrobili Dishonored oraz Prey".

Deathloop, najnowsze dzieło Arkane, trafi do sprzedaży 21 maja bieżącego roku. Będzie ono dostępne ekskluzywnie na PC oraz PlayStation 5, a mniej więcej po roku trafi także w ręce posiadaczy innych platform, czyli najpewniej Xboksów Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?