Do Hitman III wprowadzono skróty, ułatwiające eksperymentowanie

Chodzi o to, aby każde kolejne podejście do danej mapy było unikatowe.

@ 06.01.2021, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do Hitman III wprowadzono skróty, ułatwiające eksperymentowanie

Na potrzeby mającego zadebiutować pod koniec miesiąca Hitman III, deweloperzy ze studia IO Interactive opracowali całkiem nową mechanikę rozgrywki. Chodzi o tzw. skróty.

Jak czytamy w informacji opublikowanej przez twórców, skróty będziemy otwierać podczas eksploracji danej mapy. Dzięki nim będziemy mogli skrócić potencjalne kolejne podejścia do danego celu, albo otworzyć całkiem nowe możliwości.

Miejscówki w serii Hitman były do tej pory raczej hermetyczne. Za każdym razem dysponowaliśmy tymi samymi obszarami oraz możliwościami. W Hitman III sytuacja ma być zgoła odmienna. Każde kolejne podejście może być dzięki skrótom wyjątkowe. 

Skróty działać będą podobnie jak w cyklu Dark Souls. Będzie je można zatem otworzyć tylko z jednej strony, ale, co ważne, pozostaną one otwarte do końca zabawy, nie tylko w ramach tej konkretnej rozgrywki. Sprawdzanie innych podejść powinno być dzięki nim bardziej emocjonujące i mniej schematyczne.

Premiera Hitman III zaplanowana została na dzień 20 stycznia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   20:42, 07.01.2021
Chyba jestem za głupi i nie czaję tej mechaniki z tego opisu. W ostatnich Hitmanach można było startować misję z innego miejsca i już pod jakimś przebraniem, to nie to samo?
0 kudosbigboy177   @   21:41, 07.01.2021
Cytat: IgI123
Chyba jestem za głupi i nie czaję tej mechaniki z tego opisu. W ostatnich Hitmanach można było startować misję z innego miejsca i już pod jakimś przebraniem, to nie to samo?
Tu ma to działać, jak w Dark Souls. Czyli musisz otworzyć np. jakieś drzwi, aby permanentnie mieć dostęp do skrótu. Nie wybiera się hyba miejsca startowego.
0 kudosIgI123   @   14:10, 08.01.2021
Może jakbym grał w Soulsy to bym sobie mógł to łatwiej zwizualizować xD