Opublikowano 14 minut rozgrywki z The Medium

Deweloperzy wreszcie postanowili nam pokazać swoje nowe dzieło.

@ 05.01.2021, 16:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Opublikowano 14 minut rozgrywki z The Medium

The Medium to niebywale intrygujący projekt, opracowywany przez polskie studio Bloober Team. Jeśli lubicie psychologiczne horrory, tudzież thrillery, koniecznie rzućcie okiem na nowy materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie.

Bloober Team wielokrotnie podkreślało, że opracowując The Medium wzorowało się m.in. na cyklu Silent Hill. Opublikowany właśnie 14-minutowy gameplay pokazuje nam wreszcie rozgrywkę w tytule, dzięki czemu samodzielnie możemy ocenić na ile słowa twórców znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Cechą charakterystyczną The Medium jest to, że jego główny bohater, Marianne, potrafi przemieszczać się pomiędzy dwoma światami: realnym oraz duchowym. W każdym do dyspozycji ma wachlarz umiejętności, z których korzysta do tego, by przeprowadzić śledztwo w tajemniczym hotelu Niwa.

The Medium jest największym i najambitniejszym projektem Bloober Team. Tytuł będzie dostępny w sklepach od 28 stycznia 2021 roku, a grać będziemy wówczas na PC (wymagania) oraz Xboksie One. W obu przypadkach mowa o sprzedaży elektronicznej.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?