Nowa aktualizacja Microsoft Flight Simulator wprowadza generowany w czasie rzeczywistym śnieg

Microsoft Flight Simulator to niebywale rozbudowane przedsięwzięcie, do którego teraz wchodzi śnieg w czasie rzeczywistym.

@ 04.01.2021, 14:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Nowa aktualizacja Microsoft Flight Simulator wprowadza generowany w czasie rzeczywistym śnieg

W nowym oficjalnym poście na blogu programiści Asobo Studio życzą społeczności szczęśliwego nowego roku, przedstawiając zarówno tekst, jak i film, w którym dziękują za wsparcie. Asobo Studio twierdzi również, że nie może się doczekać współpracy ze społecznością, aby Microsoft Flight Simulator "przekształcił się w możliwie najdokładniejszą symulację".

Z kolei film w poście ujawnia, że w grze będzie dostępny śnieg w czasie rzeczywistym. Filmik pokazuje liczne klipy samolotów przelatujących nad rozległymi krajobrazami pokrytymi śniegiem, a w niektórych obszarach możemy zaobserwować różne poziomy pokrycia białym puchem.

Aktualizacja jest już dostępna i można ją pobrać po uruchomieniu gry. Dochodzi do prawie 500 MB.  Pogoda na żywo jest wzbogacona o dane Meteo Blue, aby uwzględnić obecność śniegu i lodu w wybranych obszarach świata. Zawiera również aktualizacje wysokości lotu.

Microsoft Flight Simulator jest dostępny na PC i zostanie niebawem wprowadzony również na Xboksy Series X|S. Filmik dotyczący opadów śniegu możesz zobaczyć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?