Trials Rising za darmo z okazji świąt

Ubisoft udostępnił za darmo grę Trials Rising - możemy ją przypisać do naszego konta Uplay zupełnie za darmo.

@ 17.12.2020, 19:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Trials Rising za darmo z okazji świąt

Nie tylko Epic Games Store wystartowało z bożonarodzeniowym wydarzeniem, w trakcie którego dostajemy spore obniżki na wyznaczone tytuły, ale również pełne wersje gier. Zupełnie za darmo i na własność! Z podobną inicjatywą wyszedł francuski producent oraz wydawca, Ubisoft, oferując bez żadnych kosztów Trials Rising na komputery osobiste!

Trials Rising to ostatnia, wydana w 2019 roku, odsłona serii gier zręcznościowych, w których przejmujemy kontrolę nad motocyklistą pokonującym kolejne etapy w jak najkrótszym czasie. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez społeczność skupioną wokół cenionego cyklu.

Darmowe Trials Rising dostępne jest do jutra, tj. 18 grudnia, wyłącznie na PC-tach! Aby móc odebrać swoją kopię, musimy udać się na specjalną stronę Ubisoft's Happy Holidays i po zalogowaniu na konto Uplay wygenerować własny kod.


Sprawdź także:
Trials Rising

Trials Rising

Premiera: 26 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Trials Rising to trzecia odsłona gry zręcznościowej 2,5D z motorami krosowymi w roli głównej. Za projekt ponownie odpowiada skromne studio RedLynx.Najnowsza odsłona rozgr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?