W Gran Turismo 7 pojawi się elektryczny Jaguar SV

Gran Turismo 7 na PlayStation 5 otrzyma elektrycznego Jaguara SV, potwierdza Polyphony Digital.

@ 16.12.2020, 21:08
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

W Gran Turismo 7 pojawi się elektryczny Jaguar SV

Koncept otrzymał nazwę Vision Gran Turismo SV i od razu wiesz, z jakimi osiągami masz do czynienia. Nowe auto trafi również do Gran Turismo 7, gdy tylko to się pojawi. Nie oznacza to, że samochód istnieje tylko wirtualnie. Jaguar stworzył realistyczną kopię. Niewątpliwie nie będzie w stanie przejechać po grząskich drogach, ale mimo to zobaczenie tej konstrukcji w prawdziwym życiu musi być spektakularnym przeżyciem.

Na początek należy podkreślić, że jest to udoskonalona wersja wozu, który trafił już do Gran Turismo Sport. Jego  projektanci zajęli się wydłużeniem maszyny i odświeżyli jej tył. Teraz ma charakteryzować się ona m.in. zwiększoną siłą docisku.

Jaguar wymyślił również kilka fajnych liczb dla Vision Gran Turismo SV. Cztery silniki elektryczne (po jednym na każde koło) powinny zapewnić moc 1903 KM. Według Jaguara, 0-96 km/h jest możliwe w 1,65 sekundy. Maksymalna prędkość powinna wynosić 410 km/h.

Nowa odsłona Gran Turismo ma pojawić się na rynku w przyszłym roku, ale nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie. Warto jednak czekać, skoro będzie można pojeździć takimi wozami!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?