Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox Series X/S w przyszłym roku

Microsoft Flight Simulator pojawi się na konsolach nowej generacji Microsoftu na początku przyszłego roku.

@ 11.12.2020, 17:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
xbox x/s

Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox Series X/S w przyszłym roku

Właśnie potwierdzono Microsoft Flight Simulator od Asobo Studio dla Xboksów Series X/S. Uczyniono to za sprawą nowego zwiastuna, pokazującego niektóre samoloty latające nad kultowymi zabytkami z całego świata.

Premiera Microsoft Flight Simulator na nową generację planowana jest od dłuższego czasu, ale szczegółów było raczej niewiele. Teraz jednak nowy zwiastun pokazał, jak wygląda gra działająca na Xboksach Series X/S. Opublikowany materiał filmowy wygląda imponująco.

Microsoft Flight Simulator pozwala graczom latać po całym świecie, zwiedzając wiele interesujących miejsc. Dodatkowo twórcy zapowiadają długofalowe wsparcie projektu nową zawartością, a gra już teraz wykorzystuje prawdziwe dane satelitarne, sztuczną inteligencję platformy Azure i bardziej fantazyjne technologie, aby na bieżąco aktualizować trasy lotów i pogodę. Dla komputerów wsparcie VR ma być dostępne również w najbliższym czasie.

Microsoft Flight Simulator jest w sprzedaży na PC od sierpnia tego roku. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji go ograć, a planujecie w najbliższym czasie zakup to myślimy, że warto zaczekać i ograć ten tytuł już na nowej generacji Xboksów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?