It Takes Two - solidna prezentacja tej wyjątkowej platformówki

Studio Hazelight postanowiło się wreszcie pochwalić swoim nowym projektem.

@ 11.12.2020, 16:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

It Takes Two - solidna prezentacja tej wyjątkowej platformówki

Studio Hazelight ujawniło właśnie swoje kolejne przedsięwzięcie: It Takes Two. Podobnie, jak w przypadku A Way Out, mamy do czynienia z grą nastawioną na tryb współpracy.

It Takes Two wydane zostanie przez Electronic Arts, a solidny materiał filmowy pokazujący jego założenia dociera do nas z gali The Game Awards 2020, która miała miejsce w nocy.

Jak wspomniałem, It Takes Two przeznaczone jest dla dwóch graczy. Wcielamy się w nim w parę, Cody'ego i May, którzy od jakiegoś czasu nie mogli się porozumieć. Po tym, jak zostają przemienieni w laleczki muszą współpracować, aby wydostać się z fantastycznego świata, w którym zostali uwięzieni.

"W Hazelight zawsze staramy się podnosić poprzeczkę tego, co jest oczekiwane od gier, a It Takes Two sprawi, że dostaniesz zawrotów głowy", powiedział dyrektor gry.

It Takes Two dostępne będzie w sprzedaży od 26 marca 2021 roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Twórcy przygotowywać będą też aktualizację - darmową - dla konsol next-genowych.


Sprawdź także:
It Takes Two

It Takes Two

Premiera: 26 marca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

It Takes Two to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie klasycznej platformówki przeznaczona dla dwóch osób. Za projekt odpowiada studio Hazelight mające na swoim konci...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   13:38, 13.12.2020
Fajna dynamiczna kolorowa platformówka dla dzieciaków (ale i nie tylko Dumny ) ucząca współpracy. Wydaje mi się być nie tylko zabawna ale przede wszystkim ucząca następne pokolenie tego co właśnie od jakiegoś czasu zdaje się zanikać, czyli właśnie przyjazni i solidarności w imię realizacji wyłącznie własnych egoistycznych celów i stawiania na swoim za wszelką cenę.

Jak mawiał klasyk "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje"