The Initiative ujawnia swój pierwszy projekt: Perfect Dark

Deweloperzy zamierzają nam zaserwować pełen akcji, emocjonujący thriller.

@ 11.12.2020, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

The Initiative ujawnia swój pierwszy projekt: Perfect Dark

The Initiative to studio założone jakiś czas temu przez Microsoft. Choć od jego powstania minęło trochę czasu, do dziś nie wiedzieliśmy nad czym konkretnie pracuje ekipa. Wreszcie się to jednak zmieniło.

W trakcie minionego już The Game Awards 2020 studio ujawniło, że pracuje przy projekcie zatytułowanym Perfect Dark. Po nieujawnionej jeszcze premierze, otrzymać mamy thriller, w którym wcielamy się w tajnego agenta. Czas akcji to nieodległa przyszłość.

"Zbudowaliśmy ekipę Perfect Dark w The Initiative sprowadzając jednych z najbardziej utalentowanych deweloperów z branży. Z pasją podchodzą oni do opowiadania historii, budowania świata i tworzenia wartych zapamiętania doświadczeń. Ze wsparciem Xbox Studio możemy na nowo przygotować jeden z najbardziej uwielbianych uniwersów w branży gier i nie moglibyśmy być bardziej ekscytowani, aby podzielić się naszymi wczesnymi pomysłami".

Plotki na temat Perfect Dark krążyły w sieci od dawna, miło więc je wreszcie przeciąć i wiedzieć, że gigant z Redmond faktycznie opracowuje nową odsłonę cyklu. Poniżej zobaczyć możecie najnowszy jej zwiastun.


Sprawdź także:
Perfect Dark Zero

Perfect Dark Zero

Premiera: 02 grudnia 2005
XBOX 360

Joanna Dark powraca w grze Perfect Dark: Zero, wyłącznie na konsolę Xbox 360. Dzieło programistów obsypanego nagrodami zespołu Rare toczy się przed wydarzeniami przedstaw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   11:37, 11.12.2020
Nie znam tej serii ale zwiastun całkiem spoko.