Największe sieci sklepów w Wielkiej Brytanii nie będą miały już dostaw PlayStation 5 w tym roku

W Polsce niestety sytuacja może wyglądać bardzo podobnie.

@ 10.12.2020, 17:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Największe sieci sklepów w Wielkiej Brytanii nie będą miały już dostaw PlayStation 5 w tym roku

PlayStation 5 to mocno deficytowy produkt. Kiedy pojawia się w sklepach, błyskawicznie znika z półek, a później znowu trzeba czekać na kolejne dostawy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, sytuacja w najbliższym czasie na pewno niestety nie ulegnie poprawie.

Największe brytyjskie sieci sklepów informują swoich klientów, że w tym roku nie będą już dysponować kolejnymi egzemplarzami next-gena Sony. Złe wieści przekazały graczom sieci Argos oraz Asda - zrobiły to za sprawą Twittera. GAME natomiast potwierdziło braki w sklepach redakcji portalu DualShockers.

Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że u nas najpewniej sytuacja będzie bardzo podobna, czyli również występować będą braki w sklepach, a sytuacja ulegnie poprawie dopiero w 2021 roku. W miarę upływu czasu dostępność konsol na pewno się poprawi i każdy będzie w stanie zdobyć egzemplarz.

Nowe informacje w temacie będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudoskobbold   @   18:53, 10.12.2020
"Papierowa" premiera tak jak z nowymi kartami graficznymi.