W BioShock 4 będzie otwarty świat oraz system dialogów?

Wygląda na to, że deweloperzy opracowują tytuł z naciskiem na elementy RPG.

@ 10.12.2020, 11:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

W BioShock 4 będzie otwarty świat oraz system dialogów?

Czwarta odsłona popularnego cyklu BioShock powstaje, nie wiemy jednak na jej temat praktycznie nic. Jakiekolwiek strzępki informacji pochodzą z nieoficjalnych źródeł i są najczęściej wynikiem jakiś spekulacji. Nie inaczej jest tym razem.

Twórcy BioShock 4 poszukują pracowników, a z ogłoszeń dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy - pod warunkiem, oczywiście, że się one zmaterializują. Ogłoszenia dotyczą studia Cloud Chamber.

W studiu odpowiedzialnym za BioShock do obsadzenia są stanowiska starszego projektanta głosu, programisty sztucznej inteligencji oraz projektanta głównych systemów.

To właśnie z tych ogłoszeń dowiadujemy się, że BioShock 4 będzie projektem nastawionym na narrację, co nie powinno być niespodzianką. Będzie w nim system dialogów, co oznacza jakieś wybory, a także w pełni otwarty świat, obsadzony postaciami niezależnymi.

Jako że to tylko domysły, czekamy na konkretniejsze informacje. Najlepiej, aby pochodziły one bezpośrednio od deweloperów lub wydawcy. Sytuację z BioShock 4 obserwujemy oczywiście bacznie.


Sprawdź także:
BioShock

BioShock

Premiera: 21 sierpnia 2007
PC, PS3, XBOX 360, MOB

BioShock to duchowy spadkobierca legendarnych System Shocków - kapitalnych miksów horroru, pierwszoosobowej strzelanki i RPG, które pod wieloma względami zrewolucjonizowa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   14:47, 10.12.2020
Zawsze te gry miały dość zamkniętą strukturę. Ciekawe jak to wymyślą.