Oscar Isaac wcieli się w postać Solid Snake'a w filmie Metal Gear Solid

Poznaliśmy aktora, który wcieli się w głównego bohatera filmu na podstawie Metal Gear Solid.

@ 07.12.2020, 17:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps3, ps4, ps5

Oscar Isaac wcieli się w postać Solid Snake'a w filmie Metal Gear Solid

Według raportów udało się nakłonić gwiazdę Dune i Star Wars, Oscara Isaaca, do roli głównego bohatera w filmie Metal Gear Solid.

Jak ujawnił Deadline, film Jordana Vogt-Robertsa najwyraźniej zakontraktował gwiazdę. Obraz będzie miał również scenariusz napisany przez współscenarzystę Jurassic World Dereka Connolly, a wyprodukowany zostanie przez Avi Arad, który jest również jednym z producentów nadchodzącego filmu Uncharted.

Biorąc pod uwagę napięty harmonogram Issaca, nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się produkcja, nie mówiąc już o premierze filmu, ale Vogt-Roberts najwyraźniej potwierdził tę wiadomość własnym tweetem, który można zobaczyć poniżej. Projekt filmowy Metal Gear Solid był pasją reżysera od sześciu lat, a on sam podkreśla, że „będzie o to walczył każdego dnia”.

Co wyniknie z tej współpracy zobaczymy wkrótce. Marka ma kultowy status i pod względem scenariusza przez lata wyznaczała kierunki i ustanawiała standardy. Solid Snake był w stanie poradzić sobie ze wszystkim w grach wideo, czy poradzi sobie również na srebrnym ekranie?


Sprawdź także:
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Premiera: 01 września 2015
PS3, XBOX 360, XBOX ONE, PS4, PC

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to piąta odsłona głównej serii gier spod znaku Metal Gear Solid. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, z ojcem seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   10:07, 08.12.2020
Będzie kolejne arcydzieło kinematografii 😉
0 kudosGuilder   @   10:20, 08.12.2020
Lubię gościa, ale nie pasuje mi wizualnie do tej roli. No i nie robię już sobie nadziei na porządną ekranizację gry, jakiejkolwiek. Za dużo wtop już było, nawet przy niezłych aktorach.
0 kudospetrucci109   @   10:56, 08.12.2020
Ja też nie mam nic do tego aktora, uważam, że jest całkiem niezły w tym co robi. Ale nie widziałem jeszcze ekranizacji gry, która nie byłaby totalnym badziewiem.
0 kudosGuilder   @   11:18, 08.12.2020
Zgadzam się w większości, nie całkowicie. Pierwszy Resident Evil, pierwszy Silent Hill, czy nawet pierwszy Mortal Kombat - to nie były filmy, które określiłbym jako badziewie. Choć też zdecydowanie nie arcydzieła.
0 kudosmrPack   @   11:24, 08.12.2020
Reżyser dostał błogosławieństwo od samego Hideo, więc film może nie będzie zły.
0 kudoskobbold   @   13:57, 08.12.2020
Cytat: petrucci109
Ja też nie mam nic do tego aktora, uważam, że jest całkiem niezły w tym co robi. Ale nie widziałem jeszcze ekranizacji gry, która nie byłaby totalnym badziewiem.

Pierwszy RE Niewinny
Dodaj Odpowiedź