Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone z opóźnionymi sezonami

Kilka dni opóźnienia dla sezonów z nową zawartością do Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone.

@ 07.12.2020, 17:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Warzone z opóźnionymi sezonami

Activision ogłosiło, że pierwszy po premierze darmowy dodatek do Call of Duty: Black Ops - Cold War - który będzie również pierwszym sezonem postzimnowojennej zawartości w Call of Duty: Warzone - wyląduje teraz 16 grudnia zamiast planowanego 10 grudnia.

Zgodnie z postem na blogu Call of Duty, dobrą wiadomością jest to, że sezon pierwszy będzie „największym darmowym dodatkiem zawartości w historii Black Ops” - mówią twórcy. Z nowymi mapami dla wielu graczy, w tym z powrotem map Raid, nowymi i powracającymi trybami gry 6v6 i listami odtwarzania, powrotem Gunfight 2v2 i ogromną nową mapą Fireteam.

W międzyczasie darmowa gra Warzone otrzyma zupełnie nową mapę i tryb, ponad 30 podstawowych broni Black Ops Cold War i wariantów schematów, a także obiecane jest zupełnie nowe doświadczenie Gułagu. Wreszcie, gracze Zombies dostaną również nowe tryby gry w trakcie sezonu, a także wyzwania sezonowe.

W celu nadrobienia niewielkiego opóźnienia, posiadacze Call of Duty: Black Ops Cold War będą mogli cieszyć się podwójnymi punktami XP i podwójnymi XP dla broni od tej soboty, 12 grudnia, do premiery, 16 grudnia; a wszyscy gracze, którzy zalogują się wcześniej mogą też odebrać dwa darmowe zestawy znane jako „Pakiet badań terenowych” i pakiet „Certyfikowany”. Każdy zawierający skórkę operatora, kilka rzadkich schematów broni i garść innych elementów kosmetycznych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?