Cyberpunk 2077 - dziś pierwsze recenzje gry. Twórcy dziękują graczom, którzy kupili grę na GOG.com

Najlepsza możliwa forma wsparcia dla rodzimego developera.

@ 07.12.2020, 15:13
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Cyberpunk 2077 - dziś pierwsze recenzje gry. Twórcy dziękują graczom, którzy kupili grę na GOG.com

Studio CD Projekt RED opublikowało na 3 dni przed premierą Cyberpunk 2077 specjalne video. Twórcy składają w nim podziękowania w kierunku graczy, którzy zakupili grę przed premierą na platformie cyfrowej dystrybucji GOG.com.

Oczywiście deweloperzy wdzięczni są każdemu, kto nabył grę - gdziekolwiek. Jeśli jednak dokonaliście zakupu na GOG.com, platformie należącej do CD Projekt RED, to pełna kwota, jaką przeznaczyliście na grę, powędruje na konto studia - z pominięciem pośredników.

Jednocześnie dziś po godzinie 18.00 pojawią się w sieci pierwsze recenzje Cyberpunk 2077. Naszego tekstu niestety nie przeczytacie ani dziś, ani w dniu premiery, gdyż nie otrzymaliśmy jeszcze kodu recenzenckiego od CD Projekt RED. Co ciekawe, podobną sytuację zgłaszają media z całego świata, w tym największe portale growe i popularni influencerzy powiązani z branżą gier video. Jak więc widać, nie tylko my nie jesteśmy w stanie przygotować dla Was tekstu w okolicach premiery.

Będziemy jednak trzymać rękę na pulsie i damy znać, jak tylko pojawią się pierwsze oceny. Naszą recenzję opublikujemy z kolei na spokojnie, gdy już opadną pierwsze emocje.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswizard983   @   15:42, 07.12.2020
W sumie trochę dobrze, że nie dostaliście gry (dla mnie oczywiscie, dla Was troche mniej;). Nie chcę sobie psuć zabawy z odkrywania tego świata, ani niczym się sugerować. Byle do czwartku!
0 kudosshuwar   @   20:30, 07.12.2020
No jest jak się spodziewałem.
To będzie mega gra, ale może na wiosnę.

Czemu Redzi od razu nie przełożyli premiery o rok, by to doszlifować. Wszędzie czytam, że nawet ostatni, 50GB patch niewiele zmienił i jest masa, ale to masa błędów, które nawet powodują zablokowanie postępów w fabule.