Streamerka pokonała bossa Demon's Souls za pomocą maty tanecznej

Pojedynek sam w sobie jest trudny, a z wykorzystaniem maty piekielnie trudny!

@ 07.12.2020, 10:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Streamerka pokonała bossa Demon's Souls za pomocą maty tanecznej

Niektórzy gracze mają niesamowite pomysły. Jedna ze streamerek, Luality, postanowiła pokonać jednego z najtrudniejszych bossów w Demon's Souls nie przy przy pomocy klasycznego pada, ale maty do tańca.

Boss, któremu się oberwało, to Flamelurker. Jak widać na poniższym materiale, starcie nie było jakoś przesadnie długie, a dziewczyna bardzo sprawnie wykonywała uniki, przemieszczała się po arenie i atakowała. Jako że wszystko to robi na macie do tańca, czapki z głów.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz kiedy Luality zmierzyła się w ten sposób z jakimś trudnym bossem. Nagrywała ona wcześniej m.in. materiały nawiązujące do Bloodborne, więc ma doświadczenie.

Luality oczywiście nie zawsze gra na macie do tańca. Na jej kanale są oczywiście filmy pokazujące bardziej klasyczne streamy, w trakcie których dziewczyna wykorzystuje pada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:07, 07.12.2020
Dziwię się, że nie dodają mat do tańczenia w zestawie z grami soulslike jako rekomendowany kontroler Diabelski pomysł
0 kudosGuilder   @   13:04, 07.12.2020
Przypomniało mi się, gdy jeden gość pokonał Ornsteina i Smougha za pomocą gitary do Guitar Hero. Szczęśliwy
Advertisement
 X