Halo Infinite zadebiutuje wiosną 2021 roku?

Tak uważa aktor wcielający się w postać Master Chiefa.

@ 04.12.2020, 20:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite zadebiutuje wiosną 2021 roku?

Halo Infinite miało być wielkim tytułem startowym konsoli Xbox Series X/S - tak się jednak nie stało. Niedługo przed premierą przedsięwzięcia dowiedzieliśmy się, że nastąpi opóźnienie i zagramy dopiero w roku 2021. Jak wszystko pójdzie dobrze, nastąpi to wiosną.

Aktor Bruce Thomas, zajmujący się sesjami motion capture głównego bohatera cyklu Halo, czyli Master Chiefa, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że Halo Infinite jest już w zasadzie gotowe i że może ono spokojnie zadebiutować wiosną przyszłego roku.

"Z tego, co wiem, jest gotowe, może zadebiutować najbliższej wiosny", powiedział Thomas.

Co ciekawe, podobnie uważa jeden z insiderów cyklu Halo. Powiedział on niedawno, że Halo Infinite faktycznie jest już w zasadzie skończone, a 343 Industries zajmuje się już tylko ostatnimi szlifami. Wszystko wskazuje też na to, że premiera w 2021 roku jest jak najbardziej realna.

Halo Infinite będzie dostępne na PC, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. Nie znamy na razie niestety konkretnego terminu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:11, 07.12.2020
Da się w zaledwie pół roku naprawić wszystkie niedociągnięcia widoczne podczas pokazu gry ?