FIFA 21 - gameplaye z wersji na nową generację

Nadeszła nowa jakość?

@ 03.12.2020, 17:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5, xbox x/s

FIFA 21 - gameplaye z wersji na nową generację

Już 4 grudnia zadebiutuje FIFA 21 w wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S, ale jeśli posiadacie nową konsolę i wersję gry na urządzenia poprzedniej generacji, to już możecie pobrać next-genową FIFE. Tym samym w sieci zagościło sporo nowych nagrań, prezentujących grę w akcji.

Przypomnijmy, że EA Sports przygotowało ulepszone wydanie FIFA 21 dla najnowszych konsol. Usprawniono m.in. oprawę wizualną, w tym powtórki meczowe i modele piłkarzy. Jest też zupełnie nowa kamera (widoczna na nagraniach), ulepszona fizyka piłki czy sporo świeżych animacji. Przygotowano też m.in. lepszy system kolizji, nowe cieszynki czy bardziej realistyczny system poruszania się łaciatej po murawie, a także kontroli nad nią.

Wśród innych nowinek wymienia się też ulepszone oświetlenie, oprawę meczową czy wykorzystanie nowych ficzerów, jakie przynosi pad Dual Sense od PlayStation 5.

Ulepszona FIFA 21 dostępna jest jedynie na PlayStation 5 oraz nowych Xboksach. Posiadacze PC póki co muszą cieszyć się dotychczasowym wydaniem, gdyż według EA Sports, zbyt wielu graczy ma "zbyt słabe komputery", by sprostać grze w nowej jakości.
Sprawdź także:
FIFA 21

FIFA 21

Premiera: 09 października 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

FIFA 21 to najnowsza odsłona cenionej serii gier sportowych od firmy Electronic Arts, traktującej o piłce nożnej. Markę nieprzerwanie od ponad dwóch dekad projektuje wewn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosgeass   @   19:48, 03.12.2020
Ale paździerz. Znaczy graficznie widać, że jest lepiej natomiast nie o to chodziło nam graczom w nowej wersji gry. Gameplay także widać, że jest identycznie fatalny jak na PC/XO/PS4. I z tym miało EA zrobić porządek. Jak widzę nie zrobili. To jest ten sam bubel co gracze FIFA dostają od wielu lat. Ten sam zepsuty kod gry, ten sam silnik, te same EA data center zamiast P2P, te same bezczelne skrypty, DDA, bot trzymający piłkę przez 70% meczu, gdzie grając z czymś takim można usnąć itd. itd. Ja zrobiłem ten błąd i kupiłem ten syf na czarny piątek. Pograłem 5 dni i odinstalowałem. Ta gra jest niegrywalna.
FIFA 20 była badziewiem, ale przy 21, FIFA20 to arcydzieło.