Wasteland 3 już w przyszłym tygodniu otrzyma aktualizację 1.2.0

Na razie nie znamy niestety dokładnego terminu jej wydania.

@ 03.12.2020, 16:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wasteland 3 już w przyszłym tygodniu otrzyma aktualizację 1.2.0

Gracie wciąż w Wasteland 3? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wieści. Studio inXile zaplanowało na przyszły tydzień premierę kolejnej sporej aktualizacji swego ostatniego dzieła.

Patch 1.2.0 dla Wasteland 3 to oczywiście mnóstwo różnej maści poprawek i usprawnień. Deweloperzy potwierdzają, że aktualizacja trafi do sieci w przyszłym tygodniu, a dostępna będzie automatycznie na wszystkich platformach docelowych projektu.

Niedługo po łatce 1.2.0 powinniśmy też dostać kolejną, 1.3.0 - jej premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. Aktualizacja ta skupi się na poprawieniu stabilności działania gry oraz zoptymalizowaniu jej na platformach dysponujących mniejszą ilością pamięci, czyli na PS4 oraz Xboksie One.

Co do dalszego rozwoju Wasteland 3, plany deweloperów powinniśmy poznać w 2021 roku, choć na razie nie wiemy kiedy. Tytuł powinien wówczas dostać m.in. tryb permadeath oraz zwierzęcych towarzyszów. Jest też szansa na aktualizacje do wersji next-genowych.

Kończąc chciałbym przypomnieć o wszystkim grającym w Wasteland 3, że na naszych łamach dostępny jest darmowy poradnik.


Sprawdź także:
Wasteland 3

Wasteland 3

Premiera: 28 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?