The Division 2 dostanie aktualizacje dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X

Gra będzie na tych platformach działać w rozdzielczości 4K.

@ 03.12.2020, 15:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

The Division 2 dostanie aktualizacje dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X

Firma Ubisoft w ostatnim czasie zaktualizowała sporo swoich gier do wersji przeznaczonych dla konsol następnej generacji. Nie zawsze mamy do czynienia ze zmianami rewolucyjnymi, a często kosmetycznymi. Do tej drugiej grupy pasować będą modyfikacje planowane dla The Division 2.

Francuzi ujawnili właśnie, że pracują nad aktualizacją The Division 2 dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Dzięki update'owi gra będzie w stanie działać w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. Nie są na razie planowane żadne dodatkowe efekty specjalne, tudzież podrasowane tekstury i modele.

Next-genowa aktualizacja gry powinna trafić do sieci w dniu 2 lutego 2021 roku. Co ważne, będzie ona przeznaczona tylko dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Na razie wydawca nie wspomina nic na temat edycji dedykowanej Xboksowi Series S, ale szczegóły w tym temacie powinniśmy poznać niebawem.

The Division 2 dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   22:01, 03.12.2020
Jedynka była bardziej klimatyczna moim zdaniem, ten motyw zimy/świat w tle był mega.