Baldur's Gate III otrzymało kolejną aktualizację

Deweloperzy wprowadzają za jej pomocą sporo zmian, wpływających na przebieg rozgrywki.

@ 03.12.2020, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Baldur's Gate III otrzymało kolejną aktualizację

Studio Larian regularnie aktualizuje swój ostatni projekt, Baldur’s Gate III. Do sieci trafił właśnie kolejny patch przedsięwzięcia, a jako że jest on niezgodny z dotychczasowymi zapisami rozgrywki, aby sprawdzić jego zawartość będziecie musieli rozpocząć od zera.

Jeśli chodzi o zmiany w aktualizacji, deweloperzy dużym modyfikacjom poddali towarzyszy. Nie będą już oni podobno tak małostkowi, jak dotychczas. Będą bardziej przypominać prawdziwych ludzi i będą oddani sprawie.

"Poczyniliśmy pewne kroki, aby odejść od detali, a skupić się na większej skali. Towarzysze będą teraz bardziej tolerancyjni. Nie będą się czepiać najmniejszych bzdetów i skupiać na tym, czego nie lubią. Zamiast tego doceniać będą na tym, co im się podoba, jednocześnie utrzymując osobowość i mając przekonania co do konkretnych rzeczy. Po krótce, będą bardziej przypominać towarzyszy".

Zmiany wprowadzono oczywiście w innych elementach Baldur’s Gate III, jak dialogi, rzuty kostką, umiejętności związane z dialogami. Zmieniono też wyszukiwanie ścieżki, dzięki temu nie będzie już trzeba ręcznie przeskakiwać każdym bohaterem ponad dziurami. Wystarczy, że przeskoczymy my, a reszta pójdzie za nami.

Więcej na temat nowej aktualizacji znajdziecie na poniższym materiale filmowym. Pamiętajcie, że Baldur’s Gate III jest obecnie we wczesnym dostępie, a daty finalnej premiery wciąż nie znamy.


Sprawdź także:
Baldur's Gate III

Baldur's Gate III

Premiera: 06 października 2020
PC

Baldur's Gate III to kontynuacja kultowej serii klasycznych gier cRPG, która wraca po 18 latach. Za przygotowanie gry odpowiada Larian Studios, ojcowie cyklu Divinity: Or...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?