Wiemy kiedy DOOM Eternal trafi na Nintendo Switch

DOOM Eternal 8 grudnia pojawi się na konsoli Nintendo Switch.

@ 30.11.2020, 18:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
switch

Wiemy kiedy DOOM Eternal trafi na Nintendo Switch

Po miesiącach milczenia na temat portu DOOM Eternal dla Switcha, Bethesda i id Software w końcu ogłosiły, kiedy popularna i ceniona strzelanina pierwszoosobowa trafi na platformę Nintendo.


Ujawniono wraz z nowym zwiastunem, że DOOM Eternal w końcu wyląduje na Switchu. Stanie się to za tydzień, a dokładniej 8 grudnia bieżącego roku. Jak było wcześniej opisane, Bethesda nie wypuści gry w fizycznej wersji na Switchu, co oznacza, że jedynym sposobem, aby ją zdobyć, będzie zakup na w eShopie.


Jak ten tytuł może prezentować się na stosunkowo słabej technologicznie konsoli? Nintendo Switch oczywiście ma mniej koni mechanicznych w porównaniu z innymi platformami, na których pojawił się Eternal, co oznacza, że niektóre elementy zostały ograniczone względem oryginału. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy poczynione cięcia w oprawie graficznej będą miały drastyczny wpływ na produkt końcowy i jego odbiór.


Z pewnością będziemy mieli dla Was więcej przemyśleń na temat DOOM Eternal w wersji Switch w najbliższych dniach lub tygodniach, więc bądźcie czujni.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?