People Can Fly po Outriders wypuści jeszcze co najmniej dwie gry - z Take-Two i Square Enix

Oficjalna strona internetowa studia People Can Fly zdradziła, że oprócz przygodowej gry akcji z Take-Two, rodzime studio tworzy także trzecią produkcję - dla Square Enix.

@ 30.11.2020, 15:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

People Can Fly po Outriders wypuści jeszcze co najmniej dwie gry - z Take-Two i Square Enix

Premiera Outriders, looter-shootera od Polaków z People Can Fly, zaliczyła niedawno drobną obsuwę, w efekcie czego gra ukaże się w przyszłym roku - 5 lutego. Jednak jak się okazje, to nie koniec współpracy deweloperów z wydawcą, firmą Square Enix. Ostatnia aktualizacja oficjalnej strony internetowej PCF ujawniła, że nadchodzą co najmniej dwie nowe pozycje od rodzimych producentów!

People Can Fly dało się poznać światu głównie dzięki strzelankom - sięgając czasów prehistorycznych, czyli Painkillerowi, a następnie Bulletstormowi oraz Gears of War: Judgment. Outriders również nie zaskoczy fanów twórczości rodaków. Jednak mają oni w rękawie jeszcze niejedną produkcję - a dokładniej dwie.

Pierwsza z nich powstaje w kooperacji z firmą Take-Two, czyli posiadaczami m.in. Rockstar Games - tworzy je oddział PCF w Nowym Jorku i ma być przygodową grą akcji. Druga zaś, o której istnieniu dopiero się dowiedzieliśmy, wydana zostanie pod auspicjami dystrybutora Outriders, czyli Square Enix. Więcej informacji ma być udostępnionych już wkrótce.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?