Creative Assembly nadal pracuje nad nowym FPS-em - mówi SEGA

Tim Heaton z firmy SEGA powiedział w najnowszym wywiadzie, że Creative Assembly nadal pracuje nad swoim nowym FPS-em.

@ 30.11.2020, 13:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Creative Assembly nadal pracuje nad nowym FPS-em - mówi SEGA

Studio Creative Assembly nadal w pocie czoła pracuje nad swoim nowym projektem, który - co ciekawe - nie jest strategią ani marką Total War. Deweloperzy bowiem mają w zanadrzu coś zupełnie nowego - strzelankę. Niestety, do tej pory nie poznaliśmy jej dokładniej, jednak jak zapewnia nas SEGA, prace postępują!

Creative Assembly to studio znane przede wszystkim z wybitnej serii strategii Total War. Ostatnia pozycja spod tego szyldu, Total War Saga: TROY, cieszyła się znacznym powodzeniem oraz rozgłosem, ponieważ producenci zawiązali z firmą Epic Games umowę, na mocy której w dniu debiutu gra była na Epic Games Store dostępna całkowicie za darmo! Jak wynika z ostatnich informacji, pobrało ją w ten sposób blisko 7,5 miliona graczy.

O nowym projekcie CA dowiedzieliśmy się już w 2017 roku, jednak nikt nie wiedział, czym dokładnie parają się projektanci. Podejrzewano Obcego: Izolację 2, niemniej jednak dwa lata później, w 2019 r., oficjalnie ogłoszono, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Mimo iż od tamtych informacji minęło trochę czasu, to nadal nie mamy informacji nawet o tytule produkcji. Nastroje postanowił uspokoić Tim Heaton, zajmujący się w firmie SEGA zarządzaniem podległymi korporacji studiami. W wywiadzie dla redakcji serwisu GameIndustry.biz powiedział:

"(...) Więc to, co teraz robimy, to patrzenie w stronę nowych marek. Mamy nowego FPS-a, którego tworzy Creative Assembly - rozwijają zespoły wokół kolejnych nowych IP. Nasze wewnętrzne studia posiadają dwutorową stategię: robić więcej z tym, co już masz, a także myśleć o nowych [chodzi o marki - dop. Mat].".

Najwyraźniej jeszcze przyjdzie nam poczekać na jakiekolwiek wieści z obozu Creative Asssembly.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?