Predator Thronos Air - fotel dla graczy o bardzo grubym portfelu

Zastanawiacie się nad kupnem samochodu? A może gamingowy fotel będzie lepszym wyborem?

@ 30.11.2020, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

Predator Thronos Air - fotel dla graczy o bardzo grubym portfelu

Nie wiem jak duża baza potencjalnie zainteresowanych "fotelem" Predator Thronos Air graczy przebywa na naszym portalu, ale nawet jako ciekawostkę wypada nam wspomnieć o tym wyjątkowym produkcie firmy ACER.

Jak informuje agencja prasowa spółki, Predator Thronos Air jest już dostępny w naszym kraju. To profesjonalne, naprawdę wyjątkowe stanowisko gamingowe, oparte na konstrukcji specjalnego, zamykanego kokpitu.

Predator Thronos Air ma konstrukcję modułową, a wykonany został on z wysokiej jakości stali. Stanowisko to fotel, pulpit oraz ramię, na którym da się zamontować nawet kilka monitorów. Fotel można oczywiście na wiele sposobów regulować, dostosowując go do własnych preferencji.

Wewnątrz kokpitu pozycję siedziska da się ustawiać w zakresie 130 stopni, a na zewnątrz do 180 stopni. Żeby było ciekawiej, fotel wyposażono w funkcję masażu, która zapewni graczom komfortową zabawę nawet w trakcie długich i wymagających rozgrywek.

Jeśli chodzi o ramię Predator Thronos Air, maksymalnie da się zawiesić na nim jeden ekran w formacie 21:9 albo trzy w formacie 16:9. Wysokość da się regulować za sprawą specjalnie do tego przygotowanego uchwytu. Środkowy monitor można dodatkowo wyposażyć w kamerkę.

Predator Thronos Air to kompleksowe rozwiązanie, a zatem za fotelem przewidziano specjalne miejsce na komputer stacjonarny. Firma Acer zadbała w tym przypadku także o odpowiednią konfigurację kabli, aby nie przeszkadzały one podczas korzystania z kokpitu.

Cena Predator Thronos Air zaczyna się od 35 tysięcy złotych. Dlaczego zaczyna? Ano dlatego, że dołożyć do niego można sporo dodatków, m.in. stabilizację siedziska, uchwyty na kubek i słuchawki, kamerę oraz koncentrator USB.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?