Greedfall zadebiutuje na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X/S

Ostatnie dzieło studia Spiders dostanie też nową zawartość.

@ 27.11.2020, 11:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Greedfall zadebiutuje na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X/S

GreedFall, ostatnie dzieło studia Spiders, było całkiem udaną grą RPG. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, produkcja niebawem będzie dostępna nie tylko na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One, ale także na konsolach następnej generacji.

Wieści o next-genowym wydaniu GreedFall docierają do nas za sprawą Twittera studia. W krótkim wpisie deweloperzy chwalą się, że projekt trafił już w ręce ponad miliona graczy, a przy okazji dziękują wszystkim fanom, dzięki którym wynik ten stał się możliwy.

GreedFall dla PlayStation 5 oraz Xboksa Series X/S to nie tylko podstawowe doznanie. Twórcy, widząc duże zainteresowanie grą, postanowili opracować dodatkową zawartość. Chociaż na chwilę obecną nie wiemy o czym dokładnie mowa, sytuacja niebawem powinna się wyklarować.

Kończąc nadmienię, że nowe warianty GreedFall to nie jedyny projekt, którym zajmują się deweloperzy. Pracują oni również nad całkiem nowym przedsięwzięciem, Steelrising. Zmierza ono do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Jeśli gracie w Greedfall pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Sprawdź także:
Greedfall

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?