Czy Resident Evil: Revelations 3 nadchodzi?

Czyżby nadchodziło Resident Evil: Revelations 3 i to na Nintendo Switch?

@ 27.11.2020, 10:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps5, xbox x/s

Czy Resident Evil: Revelations 3 nadchodzi?

Resident Evil Revelations 3 jest w drodze i głównie koncentruje się na Nintendo Switch, zgodnie z komentarzami znanego informatora Capcom.

Dusk Golem, który również wcześniej ujawnił szczegóły dotyczące Resident Evil Village przed jej oficjalnym ogłoszeniem, odniósł się do plotek na forach Resetera, które pojawiły się tam w odpowiedzi na uwagi, jakie Golem zamieścił na Twitterze. Twierdził on, że Resident Evil Outrage jest po prostu kryptonimem lub tytułem roboczym dla Resident Evil Revelations 3.

Następnie Dusk stwierdził, że otrzymał „100% potwierdzenie”, że Revelations 3 będzie mocno skoncentrowane na Switchu, ale niekoniecznie musi być tytułem ekskluzywnym. Platforma Nintendo będzie prawdopodobnie głównym i pierwszym miejscem premiery gry, a wkrótce potem zostanie wydana wersja wieloplatformowa.

Resident Evil Revelations zostało pierwotnie wydane na Nintendo 3DS w 2012 roku, a wkrótce potem dostaliśmy porty na PC i konsole. Kontynuacja w postaci Revelations 2 była opublikowana w 2015 roku i ukazywała się epizodycznie co tydzień między lutym, a marcem tego roku.

Plotki takie jak te, należy oczywiście przyjmować z przymrużeniem oka, dopóki nie zostanie wydane oficjalne oświadczenie. Jak dotąd Capcom milczy, a zatem należy uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   10:54, 27.11.2020
Jedynka i dwójka były spoko aczkolwiek szału nie robiły.