Remnant: From The Ashes sprzedaje się wyśmienicie

Projekt studia Gunfire trafił już w ręce ponad 2 milionów graczy.

@ 25.11.2020, 15:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Remnant: From The Ashes sprzedaje się wyśmienicie

Remnant: From The Ashes zostało wydane w zeszłym roku, a za jego powstaniem stoi studio Gunfire Games. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie cieszy się sporą popularnością. Z najnowszych doniesień wynika, że trafiło ono w ręce imponującej liczby graczy.

Wydawca Remnant: From The Ashes, Perfect World Entertainment, informuje, że sprzedało się ono w nakładzie 2,5 mln kopii. Wynik oczywiście imponujący, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie jest to projekt wysoko budżetowy i nie stoją za nim miliony dolarów wydane na marketing.

Co ważne, mówimy tu jedynie o egzemplarzach sprzedanych. W zestawieniu nie są liczone akcje, w trakcie których projekt rozdawany był za darmo, m.in. w ramach sklepu Epic. Na tejże platformie Remnant: From The Ashes zostało dodane do biblioteki ponad 10 milionów razy!

Remnant: From The Ashes dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Gunfire Games, studio odpowiedzialne za grę, należy obecnie do THQ Nordic.


Sprawdź także:
Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes

Premiera: 20 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Remnant: From the Ashes to przygodowa gra akcji utrzymana w postapokaliptycznym klimacie z elementami hack & slasha oraz strzelanki, opracowana przez studio Gunfire Games...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?