Games with Gold grudzień 2020 - The Raven Remastered oraz Saints Row: Gat out of Hell

Microsoft zaprezentował grudniową ofertę darmowych gier dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold - w jej skład wchodzą The Raven Remastered, Bleed 2, Saints Row: Gat out of Hell oraz Stacking.

@ 25.11.2020, 10:44
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox 360, xbox one, xbox x/s

Games with Gold grudzień 2020 - The Raven Remastered oraz Saints Row: Gat out of Hell

Na tydzień przed końcem listopada zaprezentowano  grudniową ofertę darmowych gier na konsolę Xbox One (i już Xbox Series X / S) w ramach abonamentu Xbox Live Gold. W ostatnich miesiącach popularne Games with Gold stawiało raczej na niszowe i niezbyt popularne produkcje (albo już znacznie wiekowe, choć nie urągające jakości) - jednak tuż przed końcem 2020 roku sytuacja delikatnie się poprawiła.

Games with Gold na grudzień 2020 prezentuje się bowiem całkiem zjadliwie - dostajemy cztery produkcje, z czego dwie działają w ramach wstecznej kompatybilności z Xboksa 360. W ofercie znajdują się The Raven Remastered, całkiem przyjemna gra przygodowa opowiadająca o pościgu za tytułowym "kruczym" przestępcą; Bleed 2, zręcznościówka rodem z automatów, gdzie do najwyższego wyniku potrzebujemy szybkich palców i małpiej zręczności; Saints Row: Gat Out of Hell, czyli samodzielny dodatek do gry Saints Row IV, w której wcielamy się w postać Gata, jednego z żołnierzy gangu "Świętych"; Stacking - przygodówka od Double Fine i Tima Schafera, gdzie główne role grają matrioszki, popularne rosyjskie lalki.

Games with Gold w grudniu 2020 r.:


  • The Raven Remastered - dostępne od 1 do 31 grudnia
  • Bleed 2 - dostępne od 16 grudnia do 15 stycznia
  • Saints Row: Gat out of Hell - dostępne od 1 do 15 grudnia
  • Stacking - dostępne od 16 do 31 grudnia

Sprawdź także:
Stacking

Stacking

Premiera: 09 lutego 2011
PS3, XBOX 360, PC

Stacking reprezentuje gatunek gier logiczno-przygodowych. Za stworzeniem tej niecodziennej produkcji stoi studio Double Fine, odpowiedzialne między innymi za Psychonauts ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?