Red Dead Redemption II - Red Dead Online będzie dostępne jako samodzielna gra

Rockstar Games zapowiedziało, że 1 grudnia odłączy Red Dead Online od Red Dead Redemption II i udostępni moduł sieciowy jako osobny produkt.

@ 24.11.2020, 18:50
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Red Dead Redemption II - Red Dead Online będzie dostępne jako samodzielna gra

Rockstar Games zapowiedziało, że na początku grudnia zamierza odłączyć Red Dead Online od Red Dead Redemption II i uczynić z niego samodzielną grę! Sieciowa odsłona popularnej przygodowej gry akcji osadzonej w otwartym świecie, w klimatach XIX-wiecznej Ameryki, udostępniona będzie na wszystkich platformach za niespełna 25 złotych!

Red Dead Online zakupimy jako osobny tytuł już 1 grudnia - poinformował Rockstar na swojej oficjalnej stronie internetowej. Cena zaskakuje, bowiem za produkt zapłacimy tylko pięć dolarów / euro (bez jednego centa / eurocenta). Promocja jednak jest ograniczona - potrwa do 15 lutego 2021 roku. Dzieło trafi do Microsoft Store, PlayStation Store, Steam, Epic Games Store, a także Rockstar Games Launcher - będzie również grywalne na Xbox Series X / S oraz PlayStation 5 w ramach wstecznej kompatybilności.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   20:51, 24.11.2020
Czy to jednocześnie przyniesie możliwość deinstalacji modułu sieciowego i pozostawienia samej kampanii? Nie ukrywam, że w kontekście zarządzania ilością miejsca na dyskach nowych konsol byłoby to całkiem dobre dla takich jak ja samotnych wilków, którym multi totalnie lata i powiewa.