Cyberpunk 2077 - gameplay z PlayStation 4 Pro i PlayStation 5

Studio CD Projekt RED udostępniło gameplay z wersji gry na PlayStation 4 Pro - zaprezentowano również działanie gry w ramach wstecznej kompatybilności na PlayStation 5.

@ 24.11.2020, 18:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, ps5

Cyberpunk 2077 - gameplay z PlayStation 4 Pro i PlayStation 5

Studio CD Projekt RED mierzyło się niedawno z wyciekiem kopii Cyberpunka 2077 z magazynów Amazona, w wyniku czego do sieci trafił surowy gameplay z wersji na PlayStation 4. Deweloperzy postanowili zmniejszyć prawdopodobieństwo kolejnych wpadek i, na trzy tygodnie przed premierą finalnej wersji swojej najnowszej gry, sami zmontowali i opublikowali materiał z rozgrywki na konsolach Sony - PlayStation 4 Pro i PlayStation 5!

Najnowszy film z gry Cyberpunk 2077 prezentuje tytuł w ruchu na oby generacjach sprzętów od japońskiej korporacji - analogicznie, jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu, kiedy to pojawił się materiał pochodzący z konsol Xbox - One X i Series X. Również zawartość obu gameplayów jest podobna - mamy początkową fazę gry, pokazany edytor, a także krótką przejażdżkę po Night City.

Wersja na PS4 Pro jest tą, która 10 grudnia trafi na sklepowe półki (cyfrowe i fizyczne), przy czym fragment z PS5 pokazuje działanie gry w ramach wstecznej kompatybilności. Edycje odpowiednio skrojone pod PlayStation 5 i Xbox Series X / S pojawią się w 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?