Marvel's Spider-Man: Miles Morale - zakulisowe spojrzenie na grę

W materiale filmowym udział biorą aktorzy podkładający głosy pod postaci.

@ 24.11.2020, 15:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Marvel's Spider-Man: Miles Morale - zakulisowe spojrzenie na grę

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to jedna z najlepszych gier akcji ostatnich lat - na to przynajmniej wskazuje nasza recenzja. Jeśli projekt jest na Waszej liście zachcianek, rzućcie okiem na najnowszy materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie.

Firma Sony opublikowała w sieci zakulisowe spojrzenie na Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Widzimy w nim m.in. aktorów, którzy wcielają się w wirtualnych bohaterów, a wśród nich Nadji Jeter (Miles Morales), Griffin Pautu (Ganke Lee) oraz Jacqueline Piol (Rio Morales). Wszyscy opowiadają o walce Milesa z Roxxon oraz Underground.

Z filmu dowiadujemy się, że Miles stara się poradzić sobie z osobistą tragedią, a przy okazji znaleźć własną tożsamość, jako bohater, który całkiem niedawno zdobył wszystkie swoje wyjątkowe umiejętności. W centrum tego wszystkiego jest oczywiście firma Roxxon i jej niecne plany.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales dostępne jest obecnie na PS4 oraz PS5. Wariant przeznaczony dla next-gena można nabyć w Edycji Ultimate, dającej dostęp do Marvel's Spider-Man Remastered. Jego recenzję także znajdziecie na naszych łamach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?