Hitman III na PC skorzysta z ray tracingu

Technologia ta nie będzie jednak dostępna od razu na premierę.

@ 24.11.2020, 15:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III na PC skorzysta z ray tracingu

Premiera Hitman III zaplanowana została na styczeń 2021 roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nie wszystkie elementy zostaną przygotowane na debiut. Niektóre otrzymamy w kolejnych miesiącach.

Jednym z elementów niedostępnych na premierę będzie ray tracing. Z informacji opublikowanych przez deweloperów, IO Interactive, dowiadujemy się, że technologia śledzenia promieni zostanie dodana "później w 2021 roku". W specjalnym wpisie na blogu, twórcy wypunktowali cechy przygotowywane z myślą o komputerach osobistych.

Pośród planowanych rozwiązań wymienia się wsparcie dla procesorów dysponujących większą liczbą rdzeni (nawet ponad 8), a także technologii zmiennego cieniowania (w skrócie VRS). Dostaniemy też oczywiście wspomniany ray tracing, chociaż nie wiemy kiedy dokładnie i to tyczy się wszystkich rozwiązań.

Wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Jeśli chodzi o premierę Hitman III, zaplanowano ją na 20 stycznia 2021 roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S. W przypadku PS4 i PS5 produkcja wykorzysta PlayStation VR.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?