Poznaliśmy długość The Medium

Wiemy też jak dużo czasu spędzimy w podwójnej rzeczywistości.

@ 24.11.2020, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Poznaliśmy długość The Medium

The Medium to najnowsze przedsięwzięcie polskiego studia Bloober Team. Zmierza ono na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S, a jego premiera nastąpi na początku przyszłego roku. Teraz, dzięki jednemu z deweloperów, dowiedzieliśmy się ile czasu spędzimy w jego wirtualnym świecie.

Co nieco na temat The Medium powiedział redakcji GamingBolt jego producent, Jacek Zieba. W wywiadzie przyznał on, że długość gry to mniej więcej 8 do 10 godzin. W tym czasie mniej więcej 33% wydarzeń będziemy obserwować przebywając w podwójnej rzeczywistości.

"Głównym założeniem gry jest dwojakość oraz przedstawienie różnych punktów widzenia, zaczynając od opowieści, na rozgrywce kończąc, to dlatego gameplay związany z podwójną rzeczywistością jest fundamentem The Medium. Gra nie prezentuje graczowi podwójnej rzeczywistości przez cały czas, albowiem mniej więcej 33% rozgrywki to zabawa w niej, a reszta ma miejsce w pojedynczej rzeczywistości, albo w prawdziwym świecie albo w świecie duchowym".

"Robimy to, aby bezustannie zaskakiwać graczy w świecie, w którym aktualnie przebywają, ma to również za zadanie stawianie nowych wyzwań przed graczami, którzy muszą wykorzystywać świat do własnych celów. W pewnym momencie w grze, gracz będzie w stanie przenosić się pomiędzy światem rzeczywistym i duchowym w określonych miejscach. Nie będzie możliwe przełączanie się pomiędzy światami w dowolnym czasie, ponieważ gra została opracowana tak, by poszczególne elementy rozgrywki dało się odkrywać we właściwym momencie i we właściwej rzeczywistości".

Premiera The Medium zaplanowana została na dzień 28 stycznia. Będzie ono dostępne - jak wspomniałem - wyłącznie na PC oraz Xboksie Series X/S. Na razie nie ma planów dotyczących wydania przeznaczonego dla PlayStation 5.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?