Star Citizen za darmo do 2 grudnia

Do 2 grudnia Star Citizen od Cloud Imperium Games jest dostępne za darmo.

@ 23.11.2020, 09:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Star Citizen za darmo do 2 grudnia

Od 20 listopada można w Star Citizen grać kompletnie za darmo! Co prawda promocja obejmuje tylko okres do 2 grudnia, niemniej jednak okazja do spróbowania "najdroższej gry w historii" może się nie powtórzyć (pomijając, oczywiście, jej kupno). Tytuł od Cloud Imperium Games został udostępniony bez dodatkowych opłat z okazji Intergalactic Aerospace Expo 2950.

Star Citizen przeciąga się w produkcji już od kilku lat. W tym czasie zdążyło się stworzyć całkiem sporo teorii na temat tego, jak deweloperzy pożytkują zgromadzone dzięki fanom ponad 250 milionów dolarów. Niestety, po ostatnich doniesieniach na temat trybu Squadron i jego odłączenia się od bazowego produktu, termin oddania do użytku Star Citizen niechybnie się oddalił.

Darmowe do 2 grudnia Star Citizen nie różni się niczym od swojej płatnej wersji. Dostajemy szeroki dostęp do blisko stu szalenie szczegółowo zaprojektowanych statków kosmicznych i możemy zajmować się dostępnymi w tej wersji gry aktywnościami - od zwykłego zwiedzania już udostępnionych planet, przez handel czy rabunek innych graczy. Star Citizen bowiem to połączenie space-sima z symulatorem latania i elementami RPG na dokładkę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?