Nadchodzi remake Red Dead Redemption?

Chcielibyśmy, ale to raczej ściema.

@ 21.11.2020, 22:41
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5, xbox x/s

Nadchodzi remake Red Dead Redemption?

W sieci pojawiła się grafika, będąca w teorii screenem ze sklepu Amazon. Ze wspomnianego obrazka miałoby wynikać, że do oferty sklepu na chwilę dodano Red Dead Redemption Collection - zestaw zawierający lekko odświeżone Red Dead Redemption 2 (poprawki graficzne z myślą o PS5 i X Series S / X), ale także... pełnoprawny remake kultowego już Red Dead Redemption!

Zdaje się jednak, że nie ma co sobie robić nadziei. O ile wspomniany screen narobił w sieci sporo zamieszania, to najprawdopodobniej jest on spreparowany. Przynajmniej do takich wniosków po kilku godzinach przemyśleń doszły zagraniczne redakcje, które jednak wcześniej otrąbiły zapowiedź wspomnianej kolekcji. Jednym z argumentów ma być adres widoczny na screenie, prowadzący do... World Trade Center. Z drugiej jednak strony - przecież ktoś (autor screena) mógł ustawić sobie taki adres, bo nie chciał przecież pokazywać całemu światu swojego miejsca zamieszkania.

Sytuacja jest niejasna, tym bardziej, że Red Dead Redemption Collection miałoby trafić do sprzedaży dopiero w grudniu, ale 2021 roku. Wśród tych wszystkich doniesień przewija się również informacja, że kolekcja miałaby być zapowiedziana oficjalnie na imprezie The Game Awards - która odbędzie się 10 grudnia 2020. Cóż - najbliższe tygodnie rozwieją wątpliwości.

Nie da się jednak ukryć, że remake Red Dead Redemption byłby czymś, w co chętnie zainwestowałby niejeden gracz. Sporo osób poznało serię dopiero po zagraniu w przygody Arthura Morgana, czyli część drugą - będącą pre-quelem do wydarzeń, jakie obserwowaliśmy w pierwszym RDR.

Marzenia ściętej gilotyną głowy? Cóż. Pewnie tak...


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:49, 22.11.2020
Ja tobym też ponownie zagrał RDR2, tyle że nie jestem w stanie jej odpalić. Okropnie niedopracowany produkt.
0 kudosluki505   @   09:59, 22.11.2020
Grałbym w takiego RDR 1 w grafice RDR 2 ;>
1 kudosdabi132   @   12:15, 22.11.2020
Zagrałbym w remake pierwszego RDR.
1 kudosTheCerbis   @   19:07, 22.11.2020
Chętnie przygarnąłbym taki komplet na PC. :>
1 kudosguy_fawkes   @   14:00, 23.11.2020
Trochę szkoda, że takiego wydania jednak nie będzie, chociaż na posiadaczy Xboxa nie jest to jakiś wielki problem, bo jedynka działa we wstecznej kompatybilności. Skoro jednak przy tym jesteśmy, to gdzie jakiś remake Read Dead Revolver? Dumny
0 kudosluki505   @   00:43, 24.11.2020
Cytat: guy_fawkes
Trochę szkoda, że takiego wydania jednak nie będzie, chociaż na posiadaczy Xboxa nie jest to jakiś wielki problem, bo jedynka działa we wstecznej kompatybilności. Skoro jednak przy tym jesteśmy, to gdzie jakiś remake Read Dead Revolver? Dumny

Dla PS'iarzy też nie problem, odpalasz PS Now i grasz ;>
1 kudosLucas-AT   @   00:55, 24.11.2020
Polowa mapy jedynki zostala juz zrimejkowana w sequelu. Niektorzy gracze dostali sie tez do Meksyku wykorzystujac blad gry. Owszem, ten Meksyk to byly jakies niedopracowane tekstury bez obiektow, ale cos tam bylo. Powstala wowczas teoria o tym, ze Meksyk zostanie dodany z czasem do RDR Online. Biorac to wszystko pod uwage, byc moze Rockstar nad rimejkiem pracuje.

Chetnie bym zobaczyl jednak troche bardziej upiekszona mape, bo nawet w RDR2 jak wjezdza sie z wlasciwego terenu dwojki (gdzie spedzamy 90% gry) na teren jedynki to widac roznice w jakosci (mniejsza ilosc roznych ciekawych miejscowek itd.).
Dodaj Odpowiedź