Serial The Last of Us otrzymał zielone światło

Niedługo rozpocznie się produkcja obrazu opartego na uniwersum studia Naughty Dog.

@ 21.11.2020, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, ps4, ps5

Serial The Last of Us otrzymał zielone światło

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że HBO chce przygotować serial w uniwersum The Last of Us. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wytwórnia otrzymała "zielone światło". Hollywood Reporter donosi, że serial The Last of Us wkroczy niebawem w fazę produkcji.

Pierwsze doniesienia na temat serialu The Last of Us pojawiły się w sieci w marcu bieżącego roku. Okazało się wówczas, że Sony, Naughty Dog oraz HBO rozmawiają o tym, w jaki sposób przenieść popularną grę na ekrany telewizorów. Reżyserii miał się podjąć Craig Mazin, natomiast produkcją oraz scenariuszem Neil Druckmann.

Akcja serialu będzie się toczyć dwadzieścia lat po tym, jak zniszczona została współczesna cywilizacja. Scenariusz skupi się dookoła wydarzeń, w jakich uczestniczyliśmy podczas przechodzenia pierwszej gry.

"Craig i Neil są wizjonerami o wyjątkowych zdolnościach. Z nimi na czele, a także przy udziale niezrównanej Carolyn Strauss, seria będzie rezonować zarówno wśród zatwardziałych fanów gier The Last of Us, jak i osób nowoprzybyłych do tej definiującej gatunek sagi".

"Jesteśmy zachwyceni mogąc połączyć siły z Naughty Dog, Word Games, Sony oraz PlayStation, aby zaadaptować tę epicką, potężnie porywającą opowieść".

Serial powstanie w Sony Pictures Television, we współpracy z PlayStation Productions. Będzie on emitowany oczywiście na HBO.


Sprawdź także:
The Last of Us

The Last of Us

Premiera: 14 czerwca 2013
PS3

The Last of Us to ekskluzywna dla konsoli PlayStation 3 gra przygodowa, stworzona przez studio Naughty Dog (twórców takich serii, jak Crash oraz Uncharted).Fabuła gry prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   00:52, 22.11.2020
Oczywiście zakładając że tego nie skaszanią.