Destiny 2 - najazd Krypta z Głębokiego Kamienia dostępny już dziś

Przygotujcie się do walki. Nowy najazd zostanie udostępniony o 19:00 czasu polskiego.

@ 21.11.2020, 12:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2 - najazd Krypta z Głębokiego Kamienia dostępny już dziś

Destiny 2: Poza Światłem dostępne jest już w sprzedaży. Jeśli zdecydowaliście się na zakup rozszerzenia, pamiętajcie o tym, że już dziś dostępny będzie nowy najazd: Krypta z Głębokiego Kamienia. Nastąpi to o godzinie 19:00.

Z okazji debiutu najazdu twórcy przygotowali oczywiście odpowiedni zwiastun (znajdziecie go poniżej). Jeśli chodzi o samą Kryptę z Głębokiego Kamienia, przeznaczona jest ona dla graczy o najwyższym poziomie doświadczenia i umiejętności.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich najazdów, w najnowszym bierze udział 6 strażników. Każdy uzbrojony po zęby, albowiem w Krypcie czeka na nich mnóstwo niebezpieczeństw. Nie wszystko jest jednak po staremu, albowiem Bungie wprowadziło kilka ograniczeń:

  • Tryb Próby sprawi, że poziom mocy graczy będzie przez pierwsze 24 godziny mniejszy o 20 w stosunku do napotkanych wrogów.
  • Podczas Trybu Próby moc artefaktu zostanie wyłączona.
  • Celem drużyny jest dotarcie do ostatecznego starcia z mocą 1230.  
  • Poziom wyższy niż 1230 nie zapewni żadnych dodatkowych korzyści podczas ostatniej walki.

Warto pamiętać, że gracze, którzy ukończą najazd przed 1 grudnia, przed godziną 18:00, będą mogli zakupić w sklepie Bungie specjalną kurtkę przygotowaną z myślą o Europie. Będzie ona dostępna poprzez program Nagród Bungie.

Destiny 2 dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Z początkiem grudnia zadebiutuje też na PS5 oraz Xboksie Series X/S.


Sprawdź także:
Destiny 2

Destiny 2

Premiera: 24 października 2017
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Destiny 2 to kontynuacja wydanego w 2014 MMOFPS-a łączącego element cRPG - Destiny. Podobnie jak w przypadku oryginału, również tym razem za projekt odpowiedzialne jest s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?