Sony przygotowuje odpowiedź na Xbox Game Pass?

Może chodzi o rozwijanie PlayStation Plus Collection.

@ 20.11.2020, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sony przygotowuje odpowiedź na Xbox Game Pass?

Microsoft w ostatnim czasie coraz większy nacisk kładzie na Xbox Game Pass - subskrypcję, dzięki której otrzymujemy dostęp do około setki gier bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Sony ma jednak odpowiedź na propozycję giganta z Redmond - PlayStation Now, w związku z którym niebawem dostaniemy jakąś zapowiedź.

Szef PlayStation, Jim Ryan rozmawiał niedawno z rosyjskim portalem TASS. W trakcie wywiadu poruszono kwestię rywalizacji pomiędzy PlayStation, a Xboksem, a także planowany rozwój usług udostępnianych przez Japończyków.

"Wojny konsolowe nie jest określeniem, z którego korzystam i które lubię. Dla mnie świetną sprawą jest konkurencja. Myślę, że dzięki temu pracujemy ciężej. Unikamy spoczywania na laurach. To wspaniałe, że klient ma wybór. Myślę, że to świetne".

Co do Xbox Game Pass oraz tego, czy Sony planuje własną odpowiedź na popularną subskrypcję, Ryan powiedział coś zaskakującego.

"Przygotowujemy się do zapowiedzi, ale jeszcze nie dzisiaj. Mamy PlayStation Now, które jest naszą usługą subskrypcyjną i które jest dostępne na wielu rynkach".

Nie wiadomo niestety czy chodzi o to, że PlayStation Now będzie rozbudowywane, czy Sony przygotowuje coś mocniej przypominającego Xbox Game Pass. Warto wspomnieć, że posiadacze PlayStation 5 mają dostęp do PlayStation Plus Collection, sporego zestawu gier, które mogą pobrać bez żadnych dodatkowych opłat.

Może chodzi o rozwijanie PlayStation Plus Collection?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?