Cyberpunk 2077 - w sieci pojawił się nowy gameplay trailer

Studio CD Projekt RED przygotowało efektowny zwiastun promujący grę Cyberpunk 2077.

@ 19.11.2020, 20:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 - w sieci pojawił się nowy gameplay trailer

Przed mniej więcej godziną dobiegła końca kolejna transmisja z cyklu Night City Wire, w której ekipa CD Projekt RED porusza różne kwestie związane z Cyberpunk 2077.

Podczas wydarzenia zaprezentowany został całkiem nowy zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki. W trakcie seansu twórcy chcą pokazać nam jak postać Johnny'ego Silverhanda wpływa na postać, jaką prowadzimy w ramach wątku fabularnego Cyberpunk 2077.

Silverhand będzie towarzyszył graczowi przez prawie całą opowieść. Będzie to robił w postaci swoistego cyfrowego ducha. Sytuację komplikuje fakt, że nie znamy jego motywacji. Nie wiemy co planuje, a naszym celem - poniekąd - będzie rozwiązanie tej łamigłówki.

Żeby było ciekawiej, materiał pokazuje też kilka ujęć, których wcześniej twórcy nie prezentowali. Widać między innymi sposób rozwoju protagonisty, aktywności poboczne i wiele innych kwestii. Zdecydowanie warto rzucić na film okiem - szczególnie, jeśli czekacie na premierę.

Debiut Cyberpunk 2077 zaplanowano na dzień 10 grudnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Za sprawą wstecznej kompatybilności także na PS5 oraz Xboksie Series X/S.

Mamy kolejne dwa materiały promujące Cyberpunk 2077. W obu występuje Keanu Reeves, a pokazują one kulisy powstawania projektu i kolejne detale na temat postaci, w którą się wciela, czyli Johnny'ego Silverhanda.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   21:41, 19.11.2020
Za trzy tygodnie wszystko będzie wiadomo. Ja tam czekam.
0 kudosMicMus123456789   @   22:29, 19.11.2020
Dobrze, że chociaż materiały promocyjne są na czas ;p
0 kudosshuwar   @   08:17, 20.11.2020
Obejrzałem ostatni gameplay oraz zajawki z tego materiału i mam mocno mieszane uczucia.
- Modele postaci są ok, ale jak dla gier z przed kilku lat (GTA V?).
- Czasami poruszają się jak roboty, ślamazarnie, jak na zwolnionym filmie.
- Jak na mroczny Cyberpunkowy klimat jest tam niewiarygodnie czysto (Dobrą ekipę sprzątającą mają w mieście).
- Posadzki, blaty stołów, lad, chodniki świecą się jakby były oblane lukrem. Tu znowu mam wrażenie, jakbym się przeniósł do technologi z przed lat (Refleksy jak w Mafii III, miejscami nawet jak w Mass Effect 3).

Oj nie chcę krakać i trzymam nadal kciuki, ale obawiam się, że jest szansa na spore rozczarowanie i zawód. Tak to jest jak się robi zajawkę na grę wszech-czasów, potem robi się (może) jakieś nagłe zmiany, by to naprawić, a to znowu prowadzi do licznych bugów i opóźnień.

Mam nadzieję, że się mylę. Poczekam i zainteresuję się zakupem może za pół roku.
0 kudosmrPack   @   13:26, 20.11.2020
Cytat: shuwar
- Jak na mroczny Cyberpunkowy klimat jest tam niewiarygodnie czysto (Dobrą ekipę sprzątającą mają w mieście).
- Posadzki, blaty stołów, lad, chodniki świecą się jakby były oblane lukrem. Tu znowu mam wrażenie, jakbym się przeniósł do technologi z przed lat (Refleksy jak w Mafii III, miejscami nawet jak w Mass Effect 3).
Mogę się mylić, ale czy to nie jest czasem tak, że czystość zależy od dzielnicy? W tych kontrolowanych przez korporacje wiadomo, że ma panować porządek, ale w tych opanowanych przez gangi już tak ładnie chyba nie będzie (co było ujawnione na którymś z wcześniejszych pokazów). No stylistyka to już swoją drogą, że czasem wygląda to jakby plastikowo.
Tak swoją drogą to dopiero druga tak ogromna jeśli chodzi o skalę całego przedsięwzięcia gra CDPR. Owszem chyba zbytnio ten balonik oczekiwań nadmuchali, ale ja raczej zacząłem myśleć o tej grze jako jednej z wielu i na ostateczną ocenę przyjdzie pora jak już wyjdzie.
0 kudospetrucci109   @   14:14, 20.11.2020
A mi się podoba. Nie kupię na premierę ale przejdę na pewno z przyjemnością trochę później!
0 kudosTheCerbis   @   23:03, 22.11.2020
Obejrzałem wszystko i coraz bardziej przekonuję się do gry. Również nie zdołam zagrać na premierę, ale na pewno Cyberpunka 2077 nie przepuszczę.
Dodaj Odpowiedź