Znamy datę premiery Far Cry 6?

Wygląda na to, że w sklepie Microsoftu doszło do przecieku.

@ 19.11.2020, 19:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Znamy datę premiery Far Cry 6?

Ubisoft nową generację konsol rozpoczął z prawdziwym przytupem. Firma niedawno wypuściła Watch Dogs: Legion oraz Assassin's Creed: Valhalla, a na najbliższe miesiące ma kilka kolejnych potencjalnych hitów. Jednym z nich jest Far Cry 6.

Najnowszą odsłonę cyklu Far Cry zapowiedziano przed kilkoma miesiącami, ale w zasadzie do teraz nie wiemy kiedy mniej więcej się jej spodziewać. Francuzi zdradzili jedynie, że powinniśmy się jej spodziewać pomiędzy kwietniem 2021, a marcem 2022 roku.

Teraz sytuacja lekko się wyklarowała, a wszystkiemu winny jest wyciek ze sklepu Microsoftu. Na karcie gry Far Cry 6 tejże platformy pojawiła się data premiery. Jeśli jej wierzyć, grać będziemy za nieco ponad pół roku, a konkretniej 26 maja 2021 roku.

Jako że to nie są wieści potwierdzone przez Ubisoft, do terminu wydania gry warto podejść z pewną dozą sceptycyzmu. Jak pojawią się doniesienia oficjalne, nie omieszkamy ich Wam oczywiście przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?