Prezentacja Total War: Warhammer III coraz bliżej?

Deweloperzy zajawiają jakiś tajemniczy projekt.

@ 19.11.2020, 10:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Prezentacja Total War: Warhammer III coraz bliżej?

Creative Assembly wspiera obecnie kilka różnych gier z serii Total War. Nie przeszkadza to jednak deweloperowi opracowywać kolejne duże przedsięwzięcie w tymże cyklu.

Ekipa opublikowała na łamach portalu YouTube swoistą zajawkę nadchodzącego przedsięwzięcia. Mimo że nie ma ona tytułu, a w związku z tym nie wiemy o co chodzi, w sieci krążą już różne spekulacje.

Najbardziej oczywistym tytułem zdaje się być Total War: Warhammer III. O tym, że wcześniej czy później ostatnia część trylogii powstanie, wiedzieliśmy od dawna. Jak wszystko pójdzie dobrze, niebawem dostaniemy zapowiedź. Mówi się nawet o prezentacji w trakcie grudniowego The Game Awards 2020.

Total War: Warhammer II zadebiutowało w 2017 roku i zebrało przychylne opinie graczy oraz recenzentów. Do tej pory projekt regularnie jest aktualizowany, a jeszcze niedawno otrzymywał dodatki. Czekamy z niecierpliwością na jego sequel.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?