Halo Infinite pokaże się w najbliższym czasie, ale nie na The Game Awards 2020

Studio 343 Industries ma zamiar w tym roku jeszcze uderzyć z Halo Infinite, ale nie odbędzie się to na The Game Awards 2020.

@ 18.11.2020, 09:56
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite pokaże się w najbliższym czasie, ale nie na The Game Awards 2020

Halo Infinite, które dokładnie w zeszłym tygodniu miało zadebiutować jako tytuł startowy konsoli Xbox Series X / S, a także jednocześnie pojawić się na Xboksie One i komputerach osobistych, niestety zostało przełożone do przyszłego roku. Dość spektakularna wpadka związana z pierwszym - i jak na razie jedynym - gameplayem wymusiła zmiany w projekcie i studio 343 Industries zadecydowało o przeniesieniu gry na 2021 r. Jeszcze w tym roku doczekać się mamy nowych wieści na temat nowego Halo, jednak nie spodziewajmy się ich na zaplanowanym na 10 grudnia The Game Awards.

W wątku na forum Reddit poświęconym marce Halo udzielił się ostatnio jeden z pracowników 343 Industries, który podgrzał nadzieje fanów i ich nieco uspokoił. Okazuje się bowiem, że na ten rok zaplanowano jeszcze jedną, całkiem sporą aktualizację informacji na temat Halo Infinite. Pamiętając zaprezentowanie Xbox Series X na zeszłorocznym The Game Awards moglibyśmy się spodziewać, że nowa prezentacja kolejnego Halo odbędzie się właśnie w trakcie tej imprezy - 10 grudnia. Niestety, nic z tych rzeczy - jak napisał deweloper:

"W tej chwili nadal mierzymy się z ogromną kaskadą implikacji i konsekwencji w związku z przesunięciem premiery (...). Dla pełnej jasności: nie mamy nic zaplanowanego na VGA [autor najwyraźniej pomylił się i zapomniał, że teraz są to TGA - dop. Mat], ale mamy nadzieję zaoferować przynajmniej dużą aktualizację w przeciągu najbliższych tygodni, abyśmy mogli wznowić tę podróż po świętach".


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   15:27, 19.11.2020
Czekam z wielką niecierpliwością na dalsze informacje w temacie nowego Halo