12 Minutes - niecodzienna przygodówka opóźniona

Na karcie 12 Minutes na platformie Steam pojawiła się nowa data - 2021 rok. Wygląda zatem na to, że interaktywny thriller nie trafi do nas w tym roku.

@ 17.11.2020, 11:45
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox one

12 Minutes - niecodzienna przygodówka opóźniona

12 Minutes, niecodzienna przygodówka autorstwa Luisa Antonia, a wydawana pod auspicjami firmy Annapurna Interactive, niestety nie trafi do sprzedaży w tym roku, jak wynika ze zmodyfikowanej karty produktu na platformie Steam. Zmiana daty premiery nie została skomentowana przez dewelopera, niemniej jednak w niedalekiej przyszłości zapewne doczekamy się stosownego komunikatu.

12 Minutes to zapowiedziany na konferencji Microsoftu na E3 w 2019 roku interaktywny thriller. Gra przyciągnęła uwagę przede wszystkim niecodziennym pomysłem na rozgrywkę. Wcielamy się w bohatera uwięzionego w czymś w rodzaju pętli czasu. W rezultacie przeżywa on bezustannie 12 minut swojego życia, mogąc podejmować za każdym razem nieco inne decyzje, co naturalnie przekłada się na akcję obserwowaną przez gracza.

12 Minutes ukaże się na komputerach osobistych i konsoli Xbox One w 2021 roku.


Sprawdź także:
12 Minutes

12 Minutes

Premiera: 2021
PC, XBOX ONE

12 Minutes to nietypowa gra przygodowa autorstwa jednego człowieka, Luisa Antonio - autora m.in. The Witness.W 12 Minutes gracz wciela się w mężczyznę spędzającego wieczó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?