World of Warcraft: Shadowlands błyszczy na nowym zwiastunie

Firma Blizzard prezentuje nowy materiał filmowy World of Warcraft: Shadowlands.

@ 17.11.2020, 10:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

World of Warcraft: Shadowlands błyszczy na nowym zwiastunie

World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Aby to uczcić, Blizzard w końcu wypuścił oczekiwany zwiastun kinowy, który wygląda niesamowicie.

World of Warcraft: Shadowlands ma być świetnym rozszerzeniem dla nowych graczy. Przynosi potężny poziom squish, aby nieco ułatwić trudne zadanie osiągnięcia maksymalnego poziomu. Dodatkowo Activision-Blizzard dodał zupełnie nową strefę startową, która pozwala graczom łatwo nauczyć się, jak wskoczyć do nieco rozdętego MMORPG. Jest tam też mnóstwo dla starszych graczy.

Chociaż bardzo bym chciał zobaczyć World of Warcraft 2, ponieważ tytuł jest już od tylu lat na rynku i trochę się zestarzał, to myślę, że Shadowlands ma wiele fajnych pomysłów. Nie mniej ważne są nowe przymierza, do których możemy dołączyć. Powinny one zapewnić jeszcze większą atrakcyjność rozgrywki. 

Na szczęście nie musicie czekać dłużej, aby sprawdzić nową ofertę. World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje 23 listopada na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamiga   @   12:11, 17.11.2020
Te rozszerzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekam na dalsze wieści