Sprzedano 5 mln kopii Ghost of Tshushima

Sukces nowej marki od Sucker Punch.

@ 12.11.2020, 21:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4

Sprzedano 5 mln kopii Ghost of Tshushima

Nie tylko znane marki mogą zarabiać, czego potwierdzeniem jest Ghost of Tshushima. Jak informują twórcy, od momentu lipcowej premiery, sprzedano już ponad 5 mln egzemplarzy.

To świetny wynik, tym bardziej, że gra zadebiutowała jedynie na PlayStation 4. Już w tydzień po premierze Sony informowało, że Ghost of Tshushima jest najlepiej sprzedającą się nową marką w ich repertuarze. Wówczas donoszono o 2.5 mln opchniętych kopii. Do dziś wynik podwojono.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że być może trwają prace nad ewentualną kontynuacją gry. Studio Sucker Punch poszukiwało bowiem nowych pracowników zaznajomionych z japońskimi realiami.

"Przygody Jina Sakai to niebywała podróż po opanowanej przez Mongołów wyspie Cuszima. Podróż okraszona wspaniałą oprawą audio-wizualną oraz klimatem, którego nie sposób znaleźć nigdzie indziej." - podsumował grę Marcin w naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?